MPO Panel

MTP/MPO-Cassette OM3

504640187

DIGITUS MTP/MPO-Cassette OM3 for 5 MPO Panel 6xLC DX couplers, Fanout, MPO Adapter full loaded, aqua

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

DIGITUS MTP/MPO-Cassette OM3 for 5 MPO Panel 6xLC DX couplers, Fanout, MPO Adapter full loaded, aqua

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

20

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables