9/125 singlemode

Fiberkabel SC-SC OS2 0,5m

40400121

Fiberpatchkabel SC-SC OS2 0,5m, 9/125, Singlemode, Duplex, Yellow, 2mm, LSZH Halogenfri, G657A1

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel SC-SC OS2 0,5m, 9/125, Singlemode, Duplex, Yellow, 2mm, LSZH Halogenfri, G657A1

Se flere informationer på følgende link:
http://coferromercodan.dk/9-og-125singlemode/404001218-fiberpatchkabel_sc-sc_os2_0_5m.html?search_query=40400121&results=1

Fremhævede specifikationer

Længde 0,50 m
Stik SC-SC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1SC
Forbindelse 2SC
Core diameter9 µm
Beklædning, diameter125 µm
KabelfarveYellow
KønMale connector/Male connector
Fiber optik typeOS2
Fuld dupleksY
Fiber funktion, strukturSingle-mode
Kabellængde0.5 m

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

21

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables