9/125 singlemode

Fiberpatchkabel LC-ST 9/125 2,

403620

Fiberpatchkabel LC-ST 9/125 2,0m, Singlemode, duplex

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-ST 9/125 2,0m, Singlemode, duplex

Se flere informationer på følgende link:
http://www.assmann.us/index.php?main_page=product_info&products_id=12376
- Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OS 1
- Single packed, with test report

Fremhævede specifikationer

Længde 2,0 m
Stik LC-ST

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1ST/BFOC
Forbindelse 2SC
Core diameter9 µm
Beklædning, diameter125 µm
KabelfarveYellow
KønMale connector/Male connector
Fuld dupleksY
Overholder RoHSY
Kabellængde2 m
Kabeldiameter3 mm

Få vores nyhedsmail

Reliable Connections



Vores løfte til dig:


  • En troværdig og tæt samarbejdspartner
  • En sikker forbindelse
  • Hos Coferro Cables er en aftale en aftale

1951

Grundlagt

20

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables