62,5/125 multimode

Fiberkabel LC-ST OM1 1,0m

40400244

Fiberpatchkabel LC-ST OM1 1,0m, 62,5/125, Multimode, Duplex, Orange

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-ST OM1 1,0m, 62,5/125, Multimode, Duplex, Orange

Fremhævede specifikationer

Længde 1,0 m
Stik LC-ST

Få vores nyhedsmail

Reliable Connections



Vores løfte til dig:


  • En troværdig og tæt samarbejdspartner
  • En sikker forbindelse
  • Hos Coferro Cables er en aftale en aftale

1951

Grundlagt

20

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables