62,5/125 multimode

fiberpatchkabel-lc-lc-62-5-og-125 Forstør

Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125

403280

Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 10,0m, Multimode, duplex

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 10,0m, Multimode, duplex
-Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OM 1
- Single packed, with test report

Fremhævede specifikationer

Længde 10,0 m
Stik LC-LC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2LC
KønMale/Male
Fuld dupleksY
Core diameter62.5 µm
Beklædning, diameter125 µm
Farve på produktOrange
Fiber funktion, strukturMulti-mode
Kabellængde10 m
Kabeldiameter3 mm

Få vores nyhedsmail

Reliable Connections



Vores løfte til dig:


  • En troværdig og tæt samarbejdspartner
  • En sikker forbindelse
  • Hos Coferro Cables er en aftale en aftale

1951

Grundlagt

20

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables