62,5/125 multimode

Fiberkabel SC-ST 62,5/125

400320

Fiberpatchkabel SC-ST 62,5/125 2,0m, Multimode, duplex

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel SC-ST 62,5/125 2,0m, Multimode, duplex

Se flere informationer på følgende link:
http://mercodan.dk/produkter/251488528-625125-st-sc/3300-fiberpatchkabel-sc-st-625125-20m-multimode-duplex/
Fiberpatchkabel SC-ST 62,5/125 2,0m, Multimode, duplex

Fremhævede specifikationer

Længde 2,0 m
Stik SC-ST

Yderligere specifikationer

Kabellængde2 m
Forbindelse 1SC
Forbindelse 2ST/BFOC
KabelfarveOrange
Fuld dupleksY
Core diameter62.5 µm
Beklædning, diameter125 µm
KønMale connector/Male connector
Dataoverførselshastighed1 Gbit/sek.
Overholder RoHSY
Kabeldiameter3 mm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

22

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables