50/125 multimode

Fiberpatchkabel LC-ST 50/125 1

403380

Fiberpatchkabel LC-ST 50/125 OM2 10m, Multimode, duplex,

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-ST 50/125 OM2 10m, Multimode, duplex,
LC / ST Connector Connector with ceramic ferrule Multimode Duplex I-VH 2G50/125µ Halogen free cable 50/125µm fiber Fiber class OM 3 Cable diameter 3mm ST connector with two color Boot Aqua color Single packed, with test report Up to 10 Gbit Ethernet.

Fremhævede specifikationer

Længde 10,0 m
Stik LC-ST

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2ST
KønMale/Male
Farve på produktYellow
Kabellængde10 m
Kabeldiameter3 mm
Kerne / beklædning diameter50/125 µm

Få vores nyhedsmail

Reliable Connections



Vores løfte til dig:


  • En troværdig og tæt samarbejdspartner
  • En sikker forbindelse
  • Hos Coferro Cables er en aftale en aftale

1951

Grundlagt

20

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables