50/125 multimode

fiberpatchkabel-sc-st-50-og-125-2 Forstør

Fiberpatchkabel SC-ST 50/125 2

401020

Fiberpatchkabel SC-ST 50/125 2,0m, Multimode, duplex

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel SC-ST 50/125 2,0m, Multimode, duplex
-Duplex cable.
-LSOH.
-Connector with ceramic ferrule.
-Cable diameter 3mm.
-Single packed with test-report.
-Connector 1: ST.
-Connector 2: SC.
-Cable type: I-VH 2G50/125µ.
-Fiber class: OM3.
-Mode: Multimode.
-Color cable: orange.
-Boot: two-color.
-Fiber diameter: 50/125µ.
-Length: 2m.
-Packaging: DIGITUS Polybag.

Fremhævede specifikationer

Længde 2,0 m
Stik SC-ST

Yderligere specifikationer

Farve på produktOrange
Kabellængde2 m
Kabeldiameter3 mm
Kerne / beklædning diameter50/125 µm

Få vores nyhedsmail

HVAD KAN VI GØRE FOR DIG?



Vi er dine specialister i kabler.


Vores eksperter altid klar med kompetent,
teknisk indsigt om alverdens kabler og
kabeltilbehør til alle industrier.

1951

Grundlagt

22

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables