50/125 multimode OM4

fiberpatchkabel-lc-lc-50-og-125-2 Forstør

Fiberpatchkabel LC-LC 50/125 2

433520

Fiberpatchkabel LC-LC 50/125 2,0m, multimode,dublex, OM4, lilla

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-LC 50/125 2,0m, multimode,dublex, OM4, lilla
- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report

Fremhævede specifikationer

Længde 2,0 m
Stik LC-LC

Yderligere specifikationer

Forbindelse 1LC
Forbindelse 2LC
KønMale/Male
Core diameter50 µm
Beklædning, diameter125 µm
Farve på produktTurquoise
Kabellængde2 m

Få vores nyhedsmail

Reliable Connections



Vores løfte til dig:


  • En troværdig og tæt samarbejdspartner
  • En sikker forbindelse
  • Hos Coferro Cables er en aftale en aftale

1951

Grundlagt

20

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables