50/125 multimode OM4

fiberpatchkabel-lc-sc-50-og-125-5 Forstør

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 5

433450

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 5,0m, multimode,dublex, OM4, lilla

Flere detaljer


For at se priser skal du være logget ind

Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 5,0m, multimode,dublex, OM4, lilla

Fremhævede specifikationer

Længde 5,0 m
Stik LC-SC

Få vores nyhedsmail

Reliable Connections



Vores løfte til dig:


  • En troværdig og tæt samarbejdspartner
  • En sikker forbindelse
  • Hos Coferro Cables er en aftale en aftale

1951

Grundlagt

20

Dedikerede specialister

100+

Leverandører verden over

10.000+

Varenumre

For at handle på shoppen skal du have en forhandler- eller B2B konto hos Coferro Cables